سخنان مادر راستین در مراسم دعای ملی برای گشایش عصر اتحاد بهشتی کره که در اول ژانویه 2019 در مرکز صلح جهانی چانگشیم برگزار شد.

اعضا و خانواده‌های برکت گرفته دوست داشتنی، در اینجا و سراسر دنیا، دوستتون دارم! من اعلام میکنم که ما بعنوان خانواده‌های برکت گرفته مفتخر،‌ کسانیکه رویای والدین بهشتی‌مان را به انجام خواهیم رسانید، یعنی چیزی که بشریت در انتظار آن بوده است، در خط اول جبهه ایستاده‌ایم.

مشیت الهی شگفت‌آور است، تقویم چینی دارای یک دوره با 12 علائم زودیاک نجومی است و امسال سال خوک، سال آخر این گردش میباشد. در سال 2020 چرخه تازه شروع خواهد شد. شما اگر چه از موقعیتهای دشوار طی طریق کرده‌اید، در میان خانواده‌های برکت گرفته کره‌ای، تعدادی با اجداد افتخار آمیز از زمان آغازگران این کشور و این سرزمین، وجود دارند. بدبختانه، آنها مشیت الهی را بطور کامل درک نکردند.

تمامی انسانها در انتظار صلح جهانی هستند، اما در طی این شش هزار سال تاریخ براساس کتاب مقدس، هرگز عصری فاقد جنگ و درگیری وجود نداشته است، به خاطر اینکه شروع ما شروعی نادرست بوده است. ما میدانیم که چه چیزی باعث شکل‌گیری سقوط شد. و از آنجائیکه که از چنین چیزی باخبر هستیم باید به تمامی کسانی که از این موضوع بیخبر هستند، آموزش بدهیم. مالک اصیل جهان هستی، خدای آفریننده است. بیش از دویست کشور کوچک و بزرگ بر روی کره زمین داریم که هر کدام میخواهند منابع موجود در جهان هستی را از آن خودشان کنند. اما چیزی به آنها تعلق ندارد. خدای آفریننده مالک اصلی همه چیز است. تا زمانیکه خدا کشوری را برسمیت نشناسد، آن کشور نمیتواند ادعائی بر چیزی داشته باشد. تنها مردمی که در مقام فرزندان خدا قرار دارند میتوانند دارای چیزهائی شوند که خدا به آنها اعطا نموده است.

لازم است تا ما در شناخت و درک خدا به مردم کمک کنیم. خدای آفریننده ما همه چیز را در بهشت و زمین بوجود آورد و یک مرد و یک زن با توانائی دستیابی به مقام اجداد خوب بشری آفرید و به آنها امتیازات ویژه‌ای داد. قرار بود که آنها در طی دوران رشد، در اتحاد مطلق با والدین بهشتی رشد کرده و بعد از دریافت برکت خدا، در مقام اجداد راستین، والدین راستینی می‌بودند که خدا می‌توانست بشکلی واقعی در آنها ساکن شود. والدین بهشتی این برکت باشکوه را به آنها اعطاء نمود، اما آنها صلاحیت دستیابی به مقام اجداد خوب و راستین بشری را از دست دادند. به همین خاطر، خدا چاره‌ای جز این نداشت که مشیت بازسازی از طریق غرامت و تاریخ مشیت رستگاری را پیش گیرد.

برای خدا چقدر دشوار بوده است که بدنبال چهار هزار سال تاریخ، یگانه پسرش را بفرستدکه می‌توانست او را پسرم خطاب کند، وقتیکه کسی عیسی را درک نکرد، نه اشخاص مرکزی آن زمان، نه مردم اسرائیل و نه حتی مریم که به او تولد داده بود. مسیحیت دوهزار ساله امروز بر این باور است که مسیحیان از طریق خون عیسی بر روی صلیب رستگار خواهند شد. عیسی بعد از مصلوب شدنش گفت که دوباره برمی‌گردد و زمانی که برگردد مراسم ازدواج بره را برگزار خواهد کرد. اگر فرد عاقل و دانائی وجود میداشت، او میبایست بدنبال این باشد که ببیند که کی، کجا و چگونه یگانه دختر خدا که میبایست همسر عیسی شود، پا به عرصه وجود میگذارد.

خدا، خدای قادر مطلق و عالم متعال است و آغاز و پایان او یکی است، به همین خاطر او بطور مطلق باید پیروز شود. اما او به انسانها امتیازات ویژه‌ای داد که مشکل‌ساز شدند، به همین دلیل، به مدت شش هزار سال منتظر بود تا والدین راستین از دنیای سقوط کرده برخاسته و پیروزی را به خدا بازگردانند. والدین بهشتی در عمق چنین انتظاری، به شبه جزیره کره برکت دادند. در این صورت آیا شهروندان کره نباید برکت والدین راستین را دریافت کنند؟ شما باید مسئولیتهایتان را به انجام رسانیده و کامل کنید. برکت همیشه مسئولیت بهمراه دارد. اگر شما نتوانید آن مسئولیتها را به انجام برسانید، غرامت بدهی شما افزایش خواهد یافت.

تا سال 2020 یک سال باقی مانده است. متوجه میشوید؟ در این سال خوک ما بدون هیچ قصوری به بازسازی ملی دست پیدا خواهیم کرد! به شهروندان کره کمک کنید تا صلاحیت شهروندی چان ایل گوک را بدست آورند.

 

برای داونلود این متن به صورت پی دی اف اینجا کلیک کنید