برگزیده سخنان والدین راستین

نوزده فوریه سال۲۰۰۲

 (نشست رهبران در چانگ پیانگ)

 

کشور‌ ما بحرانی است و زمان آن فرا رسیده که به بیرون رفته و به فعالیت بپردازیم. اگر خواهان استراحت هستید به اینجا نیائید. ما برای خاطر پادشاهی خدا به اینجا آمده‌ایم. آب (معدنی) با کیفیت درمانی از اعماق زمین می‌آید، به همین ترتیب ما نیز باید از اعماق آغاز کنیم. شما نمی‌توانید به اینجا آمده و انتظار داشته باشید که راحت باشید.

من به اینجا نیامده‌ام که با شما رفتار خوبی داشته باشم. عنوان ”سفیران صلح“ چیزی نیست که با آن تفریح بکنید. این عنوان بسیار گرانبها و با ارزشی است که نمی‌بایست ناچیز شمرده شود. شما باید خود را از اندیشه‌های فاقد جدیت رها کنید.

اجازه دهید تا به چهره​ شما نگاه کنم. به من از نزدیک نگاه کنید، تا اگر در خیابان مرا دیدید، تشخیص دهید.

من سعی دارم تا در مقام والدین و برادر بزرگتر، شما را آموزش دهم، تا در مسیر نابودی قدم نگذارید. اگر چه ممکن است بگوئید که ”رورند مون فوق العاده است“،  ولی با من مخالف هستید.

من یک کشور اعلان کردم زیرا بدون کشور، سفیران نمی‌توانند وجود باشند. بنابراین آیا می‌خواهید تا سفیران مخصوص برای خدمت به کشور و خدا باشید؟… شما می‌اندیشید که ”من به عنوان سفیر به اینجا آمده‌ام ولی اینگونه با ما رفتار شد!“ ما می‌بایست همه چیز را واضح و روشن کنیم. چگونه می‌توانیم قلب رهبران دنیا را فتح کنیم؟

با خدا و با بهشت، چان به معنی دو نفر است. بنابراین اگر شما بخواهید متمرکز بر خود به پیش بروید، نابود خواهید شد. شما باید برای حل مشکلات دنیا به کلام راستین رورند مون گوش فرا دهید. آیا کلام من به آسانی قابل فهم است؟ شما باید استاندارد ایمان خود را تعالی بخشیده و به شناخت آفریدگار و والدین بهشت و زمین نائل شوید.

فرزندان خلف! شاه خانواده با اطاعت مطلق و انکار کامل خود از شاه کشور پیروی کرده، همه چیز را پیشکش می‌کند. این راه فرزند خلف است. کشوری با سنتهای فرزند خلف و اطاعت مطلق، می‌تواند در آزادی دنیا مساعدت نماید. هیچ چیزی چنین مقدسینی را در دنیای روح متوقف نخواهد کرد. اگر شما با قلبی آزمند به اینجا آمده‌اید در اشتباه هستید.

من بدنبال در هم شکستن تمامی موانع، راه را برای همگان در رفتن به پادشاهی بهشتی آماده می‌کنم. ۱۹۳ کشور وجود دارد، براستی دنیا چقدر در هم ریخته است! یک کشور جدید باید ساخته شود. همه چیز باید واضح بشود. این چقدر بغرنج است. ماهی غزل‌آلا به نقطه​ی اصیل خود بازمی‌گردد ولیکن مردم نمی‌دانند که از کجا آمده‌اند.

خدا نتوانست برای آدم و حوا مراسم ازدواج برپا کند، ولی شیطان چنین کرد. او فرزندان (خدا) را ربود و دنیا را واژگون ساخت.

قبل از سروکار داشتن با دیگر مسائل نخست باید روح و جسم را متحد کنید. یک مرد باید آنچنان خود را کنترل کند که اگر زمانی که یک زن برهنه وارد اتاقش می‌شود عکس‌العمل نشان ندهد، در غیر اینصورت نمی‌تواند پسر خدا باشد. جوانان باید خودشان را کنترل کنند.

شما باید با خانواده‌هایی از کشور دشمن خود ازدواج کنید در غیر اینصورت نمی‌توانید به بهشت بروید. یک کشور تازه بعد از ازدواج افراد از کشورهای دشمن، می‌تواند شکل‌ بگیرد. در مقام والدین راستین من باید این امکان را برای مردم بوجود بیاورم تا آنها بتوانند مسئولیت خود را به انجام برسانند. شما، ای فرزندان شیطان باید بتوانید خدا را پدر خود بسازید.

اگر شما از چیزی آگاهی داشته باشید و به آن عمل نکنید، گناهتان بزرگتر خواهد بود.

من به کیم ایل سانگ گفتم که ما همگی باید از اندیشه​ هماهنگ پیروی کنیم.

به خاطر وجود دنیای روح بود که من توانستم کارهای بسیاری انجام بدهم. آن پایه​ی شروع بود. این موضوعات باید به شاهان و سران کشورها آموزش داده شود. شما ظرفیت و توانایی آن را دارید که بیش از من انجام دهید. پس به حضور خدا رفته و چنین کنید. بعنوان مؤسس کانون و والدین راستین این آرزوی من است.

تنها والدین راستین قادر بودند که دست به چنین کاری بزنند ــ مقدسین و جنایتکاران را به کنار هم آورده و به آنها برکت بدهند.- شما باید به چان ایل گوگ خدمت کنید. شما باید مردم را جمع کرده و به آنها برکت دهید. من برای نهضت عشق پاک سرمایه گذاری هنگفتی داشته‌ام.

رهبران قبیله‌ای، قومی، سفیران صلح، و رهبران کلیساها، رهبران اندیشه​ مرکزی و پیشرو هستند. شما باید در چان ایل گوگ ثبت نام کرده و گناه را تکذیب کنید. شما نمی‌توانید هر کاری را بطور اتفاقی انجام دهید.

به خانواده​ مون امتیاز خاصی داده نخواهد شد. شما باید قادر باشید که بر قبیله خود تاثیر بگذارید.

(خطاب به خانمی که می‌خواست توجه پدر را جلب کند) چطور می‌توانم به مسائل شخصی شما گوش کنم؟ اگر چنین کنم آنگاه باید به تک تک افراد در اینجا گوش بدهم.

(خطاب به مردی که در کار و کاسبی موفق بود) اگر تو فقط برای خود و پسرانت کار و کسب داشته باشی، این کاری است که از دست هر کسی ساخته است. شما باید برای خاطر دنیا مسئولیت قبول کنید.

(خطاب به یک خانم) به نظر میرسد که آرزو و بلند همتی خاصی داری. اگر می‌خواهی کار بزرگی در زندگی خود انجام بدهی، باید همراه با خدا اقدام به انجام آن کنی./

 

پایان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *